Strona główna |  Pracownicy | Kontakt |
 Nasz adres

Środowiskowy Dom
Samopomocy  
im. Wernera Kenkel

Pl. 21 Października 4
64-140 Włoszakowice
tel. 65-5370-125
fax.655370101
655370101@fax2mail.tp.pl

sds@wloszakowice.pl

 Pracownie

Zachowań społecznych

Informatyczna

Muzyczno-teatralna

Gospodarstwa domowego


Pracownia rękodzieła artystycznego

Praktyczno-techniczna

Krawiecko-dziewiarska

Pracownia rehabilitacji ruchowej

 Z życia ŚDS
 Galeria
 LUTY 2013


1.02.2013 Jasełka Przedszkolaków
W piątek 1 lutego mieliśmy możliwość obejrzenia Jasełek przygotowanych przez naszych małych przyjaciół. Udaliśmy się na salę GOK i z przyjemnością podziwialiśmy świetny występ przedszkolaków. Nad wszystkim czuwały panie nauczycielki. Dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia 
Krzysztof U.

12.02.2013 Bal  ostatkowo- walentynkowy
Dzień przed środą popielcową w naszym domu była fantastyczna zabawa z racji hucznego świętowania podkoziołka. Zabawę rozpoczęliśmy od krótkiego wprowadzenia w zwyczaje ostatkowe oraz wielkopostne tradycje. Następnie tańczyliśmy, a pomiędzy tańcami p. Asia organizowała dla nas różne konkurencje  takie jak: rośnij balonie, paluszki bez paluszków, siadaj na krzesełko, jemy dżem, niska poprzeczka. Z racji, że bal ostatkowy połączyliśmy z walentynkami zawitał do nas listonosz, który wręczył walentynki, a p. Krzysztof w imieniu pracowni krawiecko – dziewiarskiej wręczył każdemu piękne pluszowe serduszko.  Na koniec zjedliśmy pyszny poczęstunek i zakończyliśmy dzień pełen emocji.
Izabela M.

13.02.2013 Popielec
Bardzo duże znaczenie ma dla nas fakt, że każdego roku w środę Popielcową możemy zjednoczyć się w modlitwie we Włoszakowickim kościele parafialnym. Tak było i tym razem, nie zabrakło nikogo. W ten sposób mamy możliwość właściwego wejścia w okres wielkiego postu, za co serdecznie dziękujemy ks. Proboszczowi i Wikaremu.
Rada Domu 

21.02.2013 Z higieną i zdrowiem za pan brat
21  luty był dla nas dniem pod hasłem Z higieną i zdrowiem za pan brat, który zorganizowany został przez p. Monikę oraz p. Marysię. Na  pierwszych  zajęciach  mieliśmy  rozwiązać test wiedzy oraz namalować Zdrowoludka. Drugie zajęcia przebiegły na wspólnym podsumowaniu testu, a także pogadance  na  temat  higieny  osobistej w formie przypomnienia  wiadomości. Przeprowadzone zostały także konkurencja czyste  ręce oraz scenka  Zdrowoludek  u  lekarza.
Paweł P.DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ ZAPRASZAMY NA STRONĘ NASZEJ GALERII

www.wloszakowice.pl