Strona główna |  Pracownicy | Kontakt |
 Nasz adres

Środowiskowy Dom
Samopomocy  
im. Wernera Kenkel

Pl. 21 Października 4
64-140 Włoszakowice
tel. 65-5370-125
fax.655370101
655370101@fax2mail.tp.pl

sds@wloszakowice.pl

 Pracownie

Zachowań społecznych

Informatyczna

Muzyczno-teatralna

Gospodarstwa domowego


Pracownia rękodzieła artystycznego

Praktyczno-techniczna

Krawiecko-dziewiarska

Pracownia rehabilitacji ruchowej

 Z życia ŚDS
 Galeria
 Czerwiec 2013

7.06.2013 Piknik na ogrodzie – Garden Party   
7 czerwca odbył się Piknik na ogrodzie. Cieszymy się, gdy możemy przebywać na świeżym powietrzu. Był to czas na zabawy sportowe, zajęcia plastyczne i oczywiście smaczną kiełbaskę z grilla. ochotnicy mogli pograć w piłkę nożną , albo też porzucać sobie lżejszą piłką. Plastycy malowali piękne krajobrazy oraz bukiety kwiatów.  W międzyczasie skosztowaliśmy pyszne ciasto zrobionego przez pracownię krawiecko-dziewiarską . Zakończeniem było biesiadowanie przy grillu, cały dzień minął miło i wesoło.
Mirka M.


p

12.06.2013 Turniej Tenisa stołowego.
W dniu 12 czerwca odbyły się II Mistrzostwa ŚDS w tenisie stołowym. W zawodach uczestniczyło 12-stu zawodników w tym 3 kobiety. Każdy zawodnik miał swoje pięć minut i grał w określonej parze. Po pierwszych potyczkach był finał. Na podium stanęli : I miejsce p. Marcin ,II miejsce p. Piotr K., III miejsce p. Krzysztof.  Wśród pań I miejsce zajęła p. Karolina K, II miejsce p. Iza M., III miejsce p. Ela Ś. Teraz pozostaje nam trenować przez cały rok, aby na przyszłych zawodach znowu dać z siebie wszystko. Gratulujemy zwycięzcom!!!
Mariusz S.
pi

24.06.2013 Wizyta Przedszkolaków

Utrzymując współpracę z przedszkolakami, często tam gościmy, z czego niezmiernie się cieszymy. Przyszedł teraz czas, abyśmy i my mogli zaprezentować się przed naszymi małymi przyjaciółmi. Tak więc przybyli pewnego pięknego poniedziałku i obejrzeli nasze przedstawienie o tematyce Ekologiczno-przyrodniczej pod tytułem „Jaś i Małgosia”. Żywa reakcja i gromkie brawa dały nam do zrozumienia , że przedstawienie bardzo się podobało. Cieszymy się ogromnie i już planujemy kolejne spotkanie.
Paweł P.

gg26.06.2013 Zakończenie I semestru terapeutycznego

Nadszedł czas zakończenia I semestru naszej terapii. To było pół roku intensywnej pracy, zarówno naszej jak i całej kadry. Tak więc był czas na podziękowanie wszystkim, którzy zapewniają nam bycie tutaj i organizują nam wspaniale czas. Dlatego specjalnie dla całej kadry przygotowaliśmy fraszki, wiersze opisujące każdego, które zostały odczytane na forum, następnie wręczyliśmy kwiatka i kartkę.  Gdy podziękowaliśmy już całej kadrze za półroczną pracę, przyszedł moment na przyjemności dla nas. Każdy, kto pracował przez minione półrocze został wyróżniony, nagrodzony i zmotywowany do dalszej pracy. Uwieńczeniem wspaniałego dnia były „Kadrowe Duety w Karaoke”, a my uczestnicy kibicowaliśmy i pomagaliśmy, bo bardzo lubimy śpiewać. Dziękujemy za wszystko nasza Droga Kadro, za dobre serce, pomoc i wsparcie, za każdy wysiłek, który wkładacie w to, abyśmy czuli się tutaj jak w drugim domu !
Rada Domu

za

DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ ZAPRASZAMY NA STRONĘ NASZEJ GALERII

www.wloszakowice.pl