Strona główna |  Pracownicy | Kontakt |
 Nasz adres

Środowiskowy Dom
Samopomocy  
im. Wernera Kenkel

Pl. 21 Października 4
64-140 Włoszakowice
tel. 65-5370-125
fax.655370101
655370101@fax2mail.tp.pl

sds@wloszakowice.pl

 Pracownie

Zachowań społecznych

Informatyczna

Muzyczno-teatralna

Gospodarstwa domowego


Praktyczno-techniczna

Krawiecko-dziewiarska

Pracownia rehabilitacji ruchowej

 Z życia ŚDS
 Galeria
 ARCHIWUM - KWIECIEŃ 2008
10.04.2008 Jubileusz Naszego Jutra
10 kwietnia nasza delegacja, w składzie p. mgr M. Żołędziejewska i p. M. Kamieniarz uczestniczyła w jubileuszowym koncercie “Naszego Jutra”. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie, uroczystość bardzo nam się podobała iwywarła na nas duże wrażenie. Korzystając z okazji pragniemy podziękować Redakcji, za możliwość współpracy z “Naszym Jutrem”. Dzięki Wam mamy  kontakt ze społeczeństwem, możemy podzielić się z mieszkańcami Gminy Włoszakowice tym, co się u nas dzieje i jak wygląda nasze ŚDS - owskie życie.


21.04.2008 Operetka w Bukówcu Górnym21 kwietnia mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w koncercie operetkowym zorganizowanym w Szkole w Bukówcu Górnym z okazji święta szkoły. Koncertu słuchało się fantastycznie, gdyż nie często mamy okazję korzystać z takiej formy rozrywki kulturalnej.  Składamy najserdeczniejsze podziękowania pani Dyrektor Zofii Dragan oraz społeczności uczniowskiej za zaproszenie i pragniemy życzyć  wielu sukcesów edukacyjno-wychowawczych.


29.04.2008 Karpacz - Cyrkland w Miłkowie
29 kwietnia zorganizowana była jednodniowa wycieczka do Karpacza i do Cyrklandu w Miłkowie. Wyjechaliśmy wcześnie rano i wróciliśmy wieczorem, byliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, bo dzień był bardzo udany. Cyrkland to takie małe miasteczko cyrkowe, z namiotem wybiegiem dla konia, osła i wielbłąda. Specjalnie dla nas odbył się pokaz żonglerki, następnie każdy z nas mógł zjeść ciepłą pizzę i odpocząć. Mieliśmy okazję jechać na koniu, wielbłądzie i na kładzie, a także patrzeć jak bengalski tygrys zajada smaczne mięsko. Na koniec pojechaliśmy do punktu widokowego w Karpaczu, aby spojrzeć na górskie widoki i kupić pamiątki. Podsumowaniem wycieczki był ogłoszony na drugi dzień konkurs plastyczny na ten temat


DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ ZAPRASZAMY NA STRONĘ NASZEJ GALERII.

www.wloszakowice.pl