Strona główna |  Pracownicy | Kontakt |
 Nasz adres

Środowiskowy Dom
Samopomocy  
im. Wernera Kenkel

Pl. 21 Października 4
64-140 Włoszakowice
tel. 65-5370-125
fax.655370101
655370101@fax2mail.tp.pl
sds@wloszakowice.pl

 Pracownie

Zachowań społecznych

Informatyczna

Muzyczno-teatralna

Gospodarstwa domowego


Plastyczno-techniczna

Krawiecko-dziewiarska

Pracownia rehabilitacji ruchowej

 Z życia ŚDS
 Galeria
 KWIECIEŃ 2013
19.04.2013 Rajd pieszy
Wiosna cieszy nas swoimi urokami, więc coraz częściej wychodzimy na świeże powietrze. P. Monika dba o naszą kondycję w placówce i czasami sprawdza nasze możliwości organizując Piesze Rajdy po terenie Włoszakowic . Pierwszy rajd otwierający sezon odbył się do pięknego Parku przy Urzędzie Gminy. Spędziliśmy tam wspaniale czas na rozmowach, podziwianiu przyrody, grze w piłkę. Jak zawsze dzień był udany  Dziękujemy!!!
Krzysztof U.


rajd30.04.2013 Święta Majowe

Pracownia muzyczno – teatralna przygotowała dla nas montaż słowno-muzyczy  „Witaj maj, piękny maj” przypominający nam najważniejsze sprawy związane ze świętami  obchodzonymi 1 i 3 maja. Wspólnie odśpiewaliśmy wiele pięknych patriotycznych piosenek oraz wysłuchaliśmy wierszy o tej samej tematyce. Takie dni pozwalają nam na pogłębianie naszego patriotyzmu. Dziękujemy
Małgosia D.25.04.2013 Dzień Ziemi połączony z realizacją programu Ziemia oddycha lasem.

W czwartek 25 kwietnia obchodziliśmy nasz wewnętrzny Dzień Ziemi, który tym razem połączyliśmy z realizacją kolejnego zadania wynikającego z projektu  Ziemia oddycha lasem. Dzień rozpoczął się od przemarszu do siedziby Nadleśnictwa Włoszakowice, które udostępniło nam swoją świetlicę jako miejsce realizacji programu. P. Adrianna przygotowała dla nas konkurs wiedzy na temat Ziemi pod hasłem Ekoturniej, pracownia zachowań społecznych przedstawiła swoją pracę Album zdjęć o lesie, następnie przez p. Asię G. przeprowadzony został Quiz wiedzy o lesie, oraz pracownia gospodarstwa domowego zaprezentowała Makietę- wycieczka po lesie. Zakończeniem dnia było ognisko i oczywiście pieczone kiełbaski. Wtedy też rozdane zostały dyplomy i nagrody za udział w konkursach. 
Paweł P.


dzienziemi
DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ ZAPRASZAMY NA STRONĘ NASZEJ GALERII

www.wloszakowice.pl