Strona główna |  Pracownicy | Kontakt |
 Nasz adres

Środowiskowy Dom
Samopomocy  
im. Wernera Kenkel

Pl. 21 Października 4
64-140 Włoszakowice
tel. 65-5370-125
fax.655370101
655370101@fax2mail.tp.pl

sds@wloszakowice.pl

 Pracownie

Zachowań społecznych

Informatyczna

Muzyczno-teatralna

Gospodarstwa domowego


Pracownia rękodzieła artystycznego

Praktyczno-techniczna

Krawiecko-dziewiarska

Pracownia rehabilitacji ruchowej

 Z życia ŚDS
 GaleriaWiosna w naszym ogrodzie


k

k

o

l

k

k

l

l

l                  k
12.04.2018 Przedszkolaki w naszym Domu
    
    Dnia 12 kwietnia w naszym Domu powitaliśmy dzieci z włoszakowickiego przedszkola mieszczącego się tuż przy naszym ośrodku. Przedszkolaki zaprezentowały się w dwóch układach tanecznych oraz przedstawieniu "Rzepka". Jak zawsze dzieci zaimponowały nam gibkością, radością, strojami i genialną grą aktorską. Za występy podziękowaliśmy gromkimi brawami oraz cukierkami. Wszystkim bardzo się podobało. Pozdrawiamy czekamy na więcej :)

Patrycja G.

j

l

l


23.04.2018 „Strażnicy Przyrody” – obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi w naszym Domu

    Tegoroczny Dzień Ziemi w Naszym Domu przygotowywała p. Monika ze swoją pracownią praktyczno- techniczną. Ze względu na niesprzyjającą pogodę zajęcia zorganizowane zostały w naszej sali sportowo – rekreacyjnej. Na początku spotkania p. Monika przypomniała nam historię obchodów Dnia Ziemi, przytoczyła wiele ciekawostek i ważnych informacji. W drugiej części były różnorodne zagadki przyrodniczo – ekologiczne, krzyżówki, quizy oraz zabawy ruchowe z wykorzystaniem sprzętu sportowego oraz materiałów recyklingowych.
Rada Domu

l

l

l25.04.2018 V Przegląd Taneczny w Kąkolewie

    25 kwietnia reprezentacja naszego ŚDS-u udała się do Kąkolewa, gdzie odbywał się V Przegląd Taneczny. Na tę okazję przygotowaliśmy układ taneczny do piosenki J. Timberlake „I can’t stop the feelig”. Otwarcia przeglądu dokonała p. Kierownik ŚDS-u w Kąkolewie witając przybyłych gości i przedstawicieli placówek. Na początku mogliśmy podziwiać ciekawy występ gospodarzy, a w dalszej części spotkania prezentacje taneczne zaproszonych placówek. Bardzo nas zaskoczyła różnorodność gatunków muzycznych do których wykonywane były tańce. Po występach wszystkich grup nadszedł czas na posiłek i oczekiwanie na rozdanie pucharów, dyplomów oraz nagród. Radości było co nie miara. Był to niezapomniany, pełen wrażeń taneczny dzień.
Mariusz S.
 
l

l

 
DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ ZAPRASZAMY NA STRONĘ NASZEJ GALERII

www.wloszakowice.pl