Strona główna |  Pracownicy | Kontakt |
 Nasz adres

Środowiskowy Dom
Samopomocy  
im. Wernera Kenkel

Pl. 21 Października 4
64-140 Włoszakowice
tel. 65-5370-125
fax.655370101
655370101@fax2mail.tp.pl

sds@wloszakowice.pl

 Pracownie

Zachowań społecznych

Informatyczna

Muzyczno-teatralna

Gospodarstwa domowego


Pracownia rękodzieła artystycznego

Praktyczno-techniczna

Krawiecko-dziewiarska
Pracownia rehabilitacji ruchowej

 Z życia ŚDS
 Galeria
LIPIEC 2015
01.07.2015 Pierwszy dzień wakacji
-
Dzień kadry :)Tak, tak, słońce świeci i jest coraz cieplej, to może oznaczać tylko jedno Wakacje !!!  W wyniku podsumowania całego roku, które ma miejsce w styczniu nagradzani zostajemy my – uczestnicy. Przyjemne dla nas jest otrzymywać wyróżnienia, ale tak samo się cieszymy, gdy możemy złożyć najlepsze życzenia naszej kochanej kadrze, bez której nas by tutaj nie było! Wydaje nam się, że gdy my jeździmy na różne zawody sportowe to kadra sobie myśli „ja też bym chętnie wziął udział w tych ciekawych zawodach” Tak, więc tego dnia spełniliśmy te marzenia, gdyż zaplanowaliśmy sportowe zmagania, w których udział wzięła tylko i wyłącznie kadra.
Poprzez wylosowanie karteczek z numerami, określiliśmy skład grup.
A konkurencje były takie:
1. konkurencja:Kozłowanie piłki omijając trzech uczestników i rzut do kosza. 
2.konkurencja: Kręcenie hula hop. Para osób z przeciwnych drużyn, który zawodnik dłużej kręci ta drużyna dostaje punkt. Gdy jedna osoba skończy kręci kolejna para.
3.konkurencja:Podawanie kubeczka z wodą z reki do ręki, z lewej ręki do prawej i z prawej do ręki sąsiada…
4.konkurencja: Maskotka wędruje z rąk jednej drużyny do rąk drugiej drużyny, gdy muzyka ucichnie po minucie! maskotka zostaje w rękach jednej drużyny - ta drużyna przegrywa, przeciwna otrzymuje punkt. 
5.konkurencja:Rzut piłeczką do celu. 
6.konkurencja: Przelewanie wody z miski do miski za pomocą nabierki.

Zabawy było co nie miara, mogliśmy kibicować naszym Paniom w pokonywaniu tych trudnych konkurencji. Same przyznały, że zawody były trudne, ale bawiły się super !!! Cieszymy się:) Na koniec wręczone zostały nagrody, dyplomy, oraz złożyliśmy życzenia z okazji Dnia kadry i wręczyliśmy smaczne upominki.

Rada Domu

l     l


l

k       hWAKACJE!!!!

CZY WY TEŻ MACIE JUŻ WAKACJE?
   W naszym Domu od 2 lipca rozpoczęliśmy okres Letnich zajęć integracyjnych według planu Rady Domu. Na ten czas zaplanowane są spotkania w Studio urody "Caroline", muyzkoterapia, filmoterapia, biblioterapia, hortiterapia, zajęcia informatyczne, arteterapia, zajęcia sportowe i wiele innych ciekawych zajęć!

k

j


DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ ZAPRASZAMY NA STRONĘ NASZEJ GALERII

 
www.wloszakowice.pl