Strona główna |  Pracownicy | Kontakt |
 Nasz adres

Środowiskowy Dom
Samopomocy  
im. Wernera Kenkel

Pl. 21 Października 4
64-140 Włoszakowice
tel. 65-5370-125
fax.655370101
655370101@fax2mail.tp.pl

sds@wloszakowice.pl

 Pracownie

Zachowań społecznych

Informatyczna

Muzyczno-teatralna

Gospodarstwa domowego


Pracownia rękodzieła artystycznego

Praktyczno-techniczna

Krawiecko-dziewiarska

Pracownia rehabilitacji ruchowej

 Z życia ŚDS
 Galeria
 LISTOPAD  2008

13.11.2008 „Olimpiada bez granic”- Leszno


   

    Dnia 13 listopada 2008r. nasza ekipa sportowców miała okazję uczestniczyć w zmaganiach sportowych podczas organizowanej w Hali Trapez „Olimpiady bez granic”, której inicjatorem był poseł Wojciech Ziemniak. Wśród gości była pani senator Małgorzata Adamczak a także olimpijczyk z Pekinu Sławomir Mocek.
Na uczestników czekało 8 konkurencji, w których brało około 500 osób. Nasz ŚDS reprezentowało 6 zawodników w składzie: Mirka M., Ela M., Regina K., Piotrek R., Edek Cz. i Roman S. Braliśmy udział w takich konkurencjach jak: rzut do kosza, strzał na bramkę, rzut ringiem do celu, przejście przez ławeczkę, bieg slalomem, warcaby itp.
    Każdy z uczestników otrzymał dyplom, medal i koszulkę oraz wziął udział w losowaniu cennych nagród. Dwóm zawodnikom z naszej drużyny poszczęściło się i wracali do domu z rowerem i telewizorem. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie nas i świetną zabawę.

                                                                          Mirka M.,  Ela M.
22.11.2008 Spartakiada – Gostyń

Gostyń
   
     Dnia 22 listopada 2008r. braliśmy udział w IV Wojewódzkiej Halowej Spartakiadzie w Gostyniu. Drużyna nasza składała się z następujących osób: Włodka F., Piotra K., Piotrka R., Mariusza S., Krzyśka U. no i oczywiście ze mnie czyli Agnieszki B.
    Podczas zmagań sportowych wywalczyliśmy drużynowo III miejsce w „Slalomie”, natomiast Piotr K. indywidualnie zdobył dwa złote medale w „Rzucie do celu” i „Slalomie”.
     W czasie zawodów zawarliśmy nowe znajomości i świetnie się bawiliśmy. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do swoich domów.
                                                             
                                                                                    Agnieszka B.
 

DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ ZAPRASZAMY NA STRONĘ NASZEJ GALERII

www.wloszakowice.pl