Strona główna |  Pracownicy | Kontakt |
 Nasz adres

Środowiskowy Dom
Samopomocy  
im. Wernera Kenkel

Pl. 21 Października 4
64-140 Włoszakowice
tel. 65-5370-125
fax.655370101
655370101@fax2mail.tp.pl

sds@wloszakowice.pl

 Pracownie

Zachowań społecznych

Informatyczna

Muzyczno-teatralna

Gospodarstwa domowego


Pracownia rękodzieła artystycznego

Praktyczno-techniczna

Krawiecko-dziewiarska

Pracownia rehabilitacji ruchowej

 Z życia ŚDS
 Galeria
 ARCHIWUM - LUTY 2008


1.02.2008 "Rio de Zimnowoda" - zabawa karnawałowa
1 luty zostanie w naszej pamięci na długo, ponieważ tego dnia byliśmy na wspaniałej zabawie karnawałowej w „Rio de Zimnowowda”. Zostaliśmy bardzo gorąco przywitani i zaproszeni do wspólnej zabawy. Jako podziękowanie za zaproszenie przedstawiliśmy dla wszystkich  spektakl: Sześciu Aniołów w Niebie Mieszkało” z udziałem moich przyjaciół z Domu. Tego dnia mogliśmy ponownie wykorzystać  zrobione przez nas  maski karnawałowe. Gospodarze balu przygotowali wiele różnych atrakcji: zawody w tańcu z balonem, konkurs na podjadanie pierników oraz wspaniały pokaz mody prosto z Rio. Bawiliśmy się wspaniale i do późnych godzin wieczornych, żal było wyjeżdżać...
                Małgosia D.
8.02.2008 Dzień Holenderski

8 lutego mieliśmy Dzień Holenderski – przybyli do nas goście, którzy opowiedzieli nam jak to jest w Holandii, jak się żyje, co robi ciekawego, co można zwiedzić i gdzie pojechać. Mieliśmy także okazję spróbować tradycyjnych posiłków Holenderskich oraz zaśpiewać popularne holenderskie piosenki. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie.
                Janina Sz.29.02.2008 Towarzyski Turniej Tenisa Stołowego
29 lutego nasza sportowa reprezentacja pojechała na Towarzyski Turniej Tenisa Stołowego do ŚDS do Leszna. Walczyli jak lwy, aby wywalczyć zwycięstwa, trzymaliśmy za nich kciuki, aby im się powiodło i udało się Ela M. zajęła III miejsce! Jesteśmy z Niej dumni.
                Krzysztof U.14.02.2008 Walentynki
14 lutego jak co roku uroczyście obchodziliśmy Walentynki. Przybył do nas Posłaniec Amorka, który rozdał Walentynki i słodkości, po czym zaprosił wszystkich na smaczny poczęstunek przy świecach. Było bardzo miło i romantycznie.
                Małgosia D.
.

.


.

 

DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ ZAPRASZAMY NA STRONĘ NASZEJ GALERIIwww.wloszakowice.pl