Strona główna |  Pracownicy | Kontakt |
 Nasz adres

Środowiskowy Dom
Samopomocy  
im. Wernera Kenkel

Pl. 21 Października 4
64-140 Włoszakowice
tel. 65-5370-125
fax.655370101
655370101@fax2mail.tp.pl

sds@wloszakowice.pl

 Pracownie

Zachowań społecznych

Informatyczna

Muzyczno-teatralna

Gospodarstwa domowego


Pracownia rękodzieła artystycznego

Praktyczno-techniczna

Krawiecko-dziewiarska

Pracownia rehabilitacji ruchowej

 Z życia ŚDS
 Galeria
 ARCHIWUM - LUTY 2009
13.02.2009„ Walentynki” w naszym Domu

walentynki

    Dnia 13 lutego (piątek) w naszym ŚDS – ie obchodziliśmy Święto Zakochanych, czyli Walentynki. W tym dniu mieliśmy przygotowanych kilka ciekawych atrakcji. Na samym początku odczytane zostały „Ody do...” , tzn. listy uwielbienia do poszczególnej pracowni oraz do pań z administracji.
    Kolejnym punktem programu był mini koncert w naszym wykonaniu, który polegał na zaśpiewaniu przez każdą pracownię, wylosowanej wcześniej piosenki miłosnej. Wykonawcy zaśpiewali m.in. „ Serduszko puka w rytmie cza-cza”, „Umówiłem sie z nią na dziewiątą”,
„ A wszystko to bo Ciebie kocham”, a nawet piosenka zespołu Feel „ Jak anioła głos” oraz wiele innych.
    Ostatnią atrakcją, na którą wszyscy z utęsknieniem czekali, było przybycie Amora, który wręczał Walentynki. Każdy ( no prawie każdy) otrzymał miłosną kartkę od swojej sympatii. Niektórzy dostali więcej, niektórzy mniej, ale nie ważna jest  ilość, a jakość.
    Choć był to piątek, trzynastego, nie był to pechowy dzień:).

Krzysztof U.


„ Zostań Małyszem”

zostań Małyszem
    W Środowiskowym Domu Samopomocy we Włoszakowicach odbył sie po raz pierwszy turniej gry komputerowej – skoki narciarskie pod hasłem „ Zostań Małyszem”. W zawodach brali udział prawie wszyscy podopieczni naszego Domu. Po wielkich zmaganiach wyłoniono zwycięzców. Oto oni:
I miejsce: p. Piotr K.
II miejsce: p. Agnieszka B.
III miejsce: p. Paweł J.
    Podczas turnieju świetnie sie bawiliśmy, było dużo śmiechu i zabawy. Uczestnicy obiecują, że w przyszłym roku powtórzą te zawody.


Agnieszka B.

19.02.2009 „ Bal karnawałowy w ŚDS- Leszno”

bal karnawałowy

    Dnia 19. 02. 2009r. Delegacja z ŚDS-u w składzie 6 podopiecznych, 2 opiekunów i pan kierowca udali się na Bal Karnawałowy do zaprzyjaźnionego ŚDS-u w Lesznie. Tam czekało
na nas wiele dobrej zabawy i przepysznego jedzenia. Razem z nami bawili się znajomi z Gostynia, Krzywinia, Góry, no oczywiście gospodarze dzisiejszego wieczoru. Zabawa była tak wyśmienita,
że nie chciało, się nam wracać do domów,
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę.


Michał K.20.02.2009 „Ostatki”

ostatki
    Dnia 20 lutego odbyła się w ŚDS-ie zabawa ostatkowa, kończąca czas karnawału. Jak zwykle czekało na nas mnóstwo zabawy i dobrej muzyki, którą serwował d.j. Piotr, a p. Asia G. przeprowadzała konkurencje takie jak: „Balonowy Olbrzym”, „ Kolanko do kolanka”, „ Kot w worku”, „Figura lodowa”, „Moje krzesło” a także „ Przejście pod poprzeczką”, które wywołało dużo emocji i wskazało kto z nas jest najbardziej wyćwiczony. Wszystkim dziękujemy za miłą atmosferę i wyśmienitą zabawę. Do zobaczenia za rok.

Piotr K. 

DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ ZAPRASZAMY NA STRONĘ NASZEJ GALERII

.

www.wloszakowice.pl