Strona główna |  Pracownicy | Kontakt |
 Nasz adres

Środowiskowy Dom
Samopomocy  
im. Wernera Kenkel

Pl. 21 Października 4
64-140 Włoszakowice
tel. 65-5370-125
fax.655370101
655370101@fax2mail.tp.pl

sds@wloszakowice.pl

 Pracownie

Zachowań społecznych

Informatyczna

Muzyczno-teatralna

Gospodarstwa domowego


Pracownia rękodzieła artystycznego

Praktyczno-techniczna

Krawiecko-dziewiarska

Pracownia rehabilitacji ruchowej

 Z życia ŚDS
 Galeria
Luty 2011

31.01. - 11.02.2011 Zimowe Zajęcia Feryjne

ferie
Dwa tygodnie Zimowych Zajęć Feryjnych były dla nas fantastyczną przygodą. Zapewnioną mieliśmy pełną rozrywkę. W dwa dni wykonywaliśmy prace plastyczne na kiermasze oraz prace stolarskie. 1 lutego odbył się świetny konkurs „Jaka to kolęda”, 3-ego Kalambury, a 4-tego III Mistrzostwa ŚDS – „Dokładność i precyzja”. W poniedziałek 7 lutego odbyły się zajęcia z ekologii oraz rajd zimowy do mini zoo i arboretum, we wtorek Szopenada – konkurs wiedzy o Chopinie. W środę kolejny raz mogliśmy obejrzeć film w ramach Kina ŚDS, tym razem był to „Niania McPhee i wielkie bom”. W czwartek dużo pośpiewaliśmy biorąc udział w karaoke, natomiast w piątek był Quiz kulinarny. Taki czas spędzony razem jest dla nas okazją do świetnej zabawy oraz integracji.Krzysztof U.

16.02.2011 Karnawał w Rydzynie

Rydzyna

Na zaproszenie przyjaciół z WTZ w Rydzynie wybrano delegację, która pojechała za zabawę i doskonale się bawiła. Było wiele konkursów i dużo tańcy. W konkursie na szybkie picie wody wygrała Ela Ś., w konkursie tańca wyróżnieni zostali Ela M. i Bartek oraz Robert i Agnieszka K. Fantastycznie było spotkać się, porozmawiać i wspólnie potańczyć.
    Roman S.

17.02.2011 Karnawał w Lesznie

Leszno

Zabawy nie ma końca w karnawale i tak też w czwartek delegacja pojechała do Leszna na imprezę, gdzie jak zawsze była świetna muzyka, wiele tematów do omówienia i okazji do zrobienia zdjęć. Ugoszczono nas fantastycznie mogliśmy skosztować pyszne ciasto i zjeść smaczną kolację. Uwielbiamy karnawał, fajnie że w tym roku jest on taki długi, bo jest wiele okazji do zabawy. Pozdrawiamy wszystkich, którzy lubią karnawał.
Michał K.

   
    
     

                                                                                               

 

DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ ZAPRASZAMY NA STRONĘ NASZEJ GALERII


                                        

www.wloszakowice.pl