Strona główna |  Pracownicy | Kontakt |
 Nasz adres

Środowiskowy Dom
Samopomocy  
im. Wernera Kenkel

Pl. 21 Października 4
64-140 Włoszakowice
tel. 65-5370-125
fax.655370101
655370101@fax2mail.tp.pl

sds@wloszakowice.pl

 Pracownie

Zachowań społecznych

Informatyczna

Muzyczno-teatralna

Gospodarstwa domowego


Pracownia rękodzieła artystycznego

Praktyczno-techniczna

Krawiecko-dziewiarska

Pracownia rehabilitacji ruchowej

 Z życia ŚDS
 Galeria
 LUTY 2012
7.02.2012 Zabawa karnawałowa w Lesznie
Środowiskowy Dom Samopomocy z  Leszna zaprosił  nasz ośrodek na zabawę karnawałową. Wybraliśmy zatem delegację i z radością udaliśmy się na spotkanie z przyjaciółmi. Przywitali nas ciepło i serdecznie. Atmosfera podczas tej imprezy była wspaniała. Wszyscy tańczyli, śpiewali, rozmawiali, a czas szybko nam zleciał. Był  również  poczęstunek-ciasto i  kawa, a na koniec ciepła kolacja. Do domów wróciliśmy trochę zmęczeni ale bardzo zadowoleni !
     Małgosia D.


leszno
8.02.2012 Zabawa karnawałowa w Rydzynie
Dnia 8 lutego udaliśmy się na bal przebierańców zorganizowany przez WTZ Rydzyna . Pojechaliśmy w następującym składzie Agnieszka przebrana za piratkę - dziewczynę Jacka Sparowa, Izabela  przebrana za cygankę ,Elżbieta w stroju clowna, Michał  przygotował strój szejka z Arabii, Przemek  był zamaskowany, a  Krzysztof  był sobą. Bawiliśmy się przy muzyce granej przez zespół muzyczny, poznawaliśmy nowych przyjaciół, braliśmy także udział w rożnych konkursach np. na najlepsze przebranie czy konkurs taneczny. Po wyczerpujących tańcach zostaliśmy zaproszeni na wykwitną kolacje przy świecach, po czym wróciliśmy do domu było super !!!!!!!                     
Agnieszka B., Ela M., Michał K.
Rydzyna
14.02.2012 Walentynki w Śmiglu – „Odblaskowy bal z sercem”

W dniu 14 lutego nasza ekipa łącznie z panią Joanną i panią Aleksandrą, wybrała się do Śmigla na organizowaną przez WTZ Kościan zabawę odblaskową z serduszkiem. Każdy uczestnik zabawy musiał mieć dowolny element odblaskowy. Na początku zabawy wszyscy zostaliśmy serdecznie przywitani. Dodatkowo odbyły się rewelacyjne konkursy, w których każdy mógł brać udział, np. taniec na gazecie, szukanie numerków. Potem była krótka przerwa na słodki poczęstunek i dobry napój. Następnie z zaciekawieniem słuchaliśmy krótkiej przemowy gościa specjalnego pana policjanta. Omówił, dlaczego warto mieć przy sobie przedmiot odblaskowy podczas poruszania się po drogach. Kończąc nasz pobyt w Śmiglu wszyscy zjedliśmy z apetytem obiad i udaliśmy się szczęśliwie do domu.
Patrycja G.


smigiel

24.02.2012 IV  Mistrzostwa  ŚDS „Precyzja  i  dokładność”             
Już po raz czwarty w naszym Domu zorganizowane zostały Mistrzostwa pod hasłem „Precyzja i dokładność”. Konkurencje były rożne np. mega kręgle, balonowy slalom czy rzut do celu. Każdy uczestnik  walczył zaciekle aby zdobyć punkty na konto pracowni. Zabawa była świetna, śmiechu i zabawy co niemiara.  Pierwsze miejsce  wywalczyła pracownia  zachowań społecznych, drugie informatyczna a trzecie muzyczno-teatralna.
Piotr R.

zaw
 

DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ ZAPRASZAMY NA STRONĘ NASZEJ GALERII


www.wloszakowice.pl