Strona główna |  Pracownicy | Kontakt |
 Nasz adres

Środowiskowy Dom
Samopomocy  
im. Wernera Kenkel

Pl. 21 Października 4
64-140 Włoszakowice
tel. 65-5370-125
fax.655370101
655370101@fax2mail.tp.pl

sds@wloszakowice.pl

 Pracownie

Zachowań społecznych

Informatyczna

Muzyczno-teatralna

Gospodarstwa domowego


Pracownia rękodzieła artystycznego

Praktyczno-techniczna

Krawiecko-dziewiarska

Pracownia rehabilitacji ruchowej

 Z życia ŚDS
 Galeria
 LUTY  2014

12.02.2014 VI Mistrzostwa ŚDS "Dokładność i precyzja"

    To już po raz szósty odbyły się Mistrzostwa Precyzji i Dokładności. P. Monika przygotowała wiele różnych dyscyplin, które sprawiły, że bawiliśmy się świetnie. Każda drużyna brała udział w takich konkurencjach jak: Biathlon, Curling, Hokej czy Kombinacja norweska.
 I miejsce zajęła pracownia gospodarstwa domowego, drugie krawiecko - dziewiarska, a trzecie informatyczna. Od kibicowania niektórzy mają aż chrypkę, ale takich kibiców jak my - chciałby mieć każdy sportowiec!!!
Rada Domu


r

ui

o

ku

d

rt

 14.02.2014 Zabawa Walentynkowa w naszym Domu
    Walentynki to czas okazywania sobie szczególnej życzliwości i sympatii. Każdego roku świętujemy ten dzień bardzo radośnie. W tym roku nad przebiegiem całego dnia czuwała p. Adrianna. Zabawę zaczęliśmy od tańców i na tańcach zakończyliśmy. W międzyczasie przeprowadzone zostały takie konkursy jak: Zgaduj zgadula, w której ręce; Quiz walentynkowy; Eliksir młodości; Kreatywna maska; Drzewko pełne serc; Poczta walentynkowa. Bardzo miłym akcentem były upominki, jakie otrzymaliśmy od p. Ady - śliczne Aniołki malowane na papierowych talerzach. Dzień był bardzo serduśny - Dziękujemy!!!
Rada Domu

lk

ll

lk

o

i14.02.2014 Zabawa Walentynkowa w Śmiglu

    14 lutego delegacja naszego Domu wyjechała do Śmigla, aby skorzystać z zaproszenia na Walentynkowy Bal z Sercem. Zachwyceni byliśmy tak spędzonym popołudniem, gdyż spotkaliśmy się z naszymi przyjaciółmi z WTZ i Stowarzyszenia Światło Nadziei. Czas umilały nam trzy zespoły grająco- śpiewające, każdy na swój sposób był wyjątkowy!! Bawiliśmy się wspaniale i ta atmosfera - aż żal było wyjeżdżać - Z całego serca DZIĘKUJEMY!!! za zaproszenie, przyjęcie i świetną atmosferę! Pozdrawiamy i do zobaczenia :)
Mariusz S., Ela M.

ho


k

k

i20.02.2014 „Z higieną i zdrowiem za pan brat”
Nasza pani Marysia przygotowała dla nas bardzo ciekawy dzień poświęcony tematyce zdrowia i higieny. Wszystkie pracownie rywalizowały między sobą o zdobycie jak największej ilości punktów w różnych konkurencjach.  Wykazać się mogliśmy w quizie wiedzy o higienie, koszyku rozmaitości, kalamburach,  zagadkach higienicznych, krzyżówce oraz pracy plastycznej. Dzień zakończył się rozdaniem dyplomów i upominków.
Krzysztof U.

k

j21.02.2014 „Wielka Gra” – konkurs wiedzy sportowej
W piątek w naszym Domu odbyła się Wielka Gra, która była podsumowaniem Igrzysk Olimpijskich. P. Monika przygotowała program obejmujący III etapy pytań : eliminacyjnych, ekspertów oraz finałowych. Każda pracownia wystawiła dwóch najlepszych uczestników, którzy zmagali się w kolejnych etapach zdobywając punkty. Zwycięstwo przypadło drużynie z pracowni informatycznej a drugie miejsce zajęła pracownia gospodarstwa domowego. To był świetny sposób na sprawdzenie swojej wiedzy i utrwalenie posiadanych informacji na temat tak ważnego dla wszystkich wydarzenia.
Rada Domu
i

iiDO OBEJRZENIA ZDJĘĆ ZAPRASZAMY NA STRONĘ NASZEJ GALERII

www.wloszakowice.pl