Strona główna |  Pracownicy | Kontakt |
 Nasz adres

Środowiskowy Dom
Samopomocy  
im. Wernera Kenkel

Pl. 21 Października 4
64-140 Włoszakowice
tel. 65-5370-125
fax.655370101
655370101@fax2mail.tp.pl

sds@wloszakowice.pl

 Pracownie

Zachowań społecznych

Informatyczna

Muzyczno-teatralna

Gospodarstwa domowego


Pracownia rękodzieła artystycznego

Praktyczno-techniczna

Krawiecko-dziewiarska

Pracownia rehabilitacji ruchowej

 Z życia ŚDS
 Galeria
13.02.2018 ZABAWA WALENTYNKOWO-OSTATKOWA W NASZYM DOMU

13 lutego w naszym Domu odbyła się zabawa walentynkowo-ostatkowa, na której wszyscy się fajnie bawili. Na początku było uroczyste powitanie, podczas którego  objaśnione zostało co to są walentynki, ostatki oraz Wielki Post. Po wstępie mogliśmy oddać się tańcom i zabawie. W między czasie odbyły się różne konkurencje, np. taniec na gazecie, taniec przy krzesłach. Nie zabrakło oczywiście słodkiego poczęstunku. Degustowaliśmy pyszne ciasta upieczone przez rodziców/opiekunów, za które serdecznie dziękujemy. Gdy oddawaliśmy sie pląsom przy ulubionej muzyce, walentynkowy listonosz rozdawał kartki walentynkowe. Na koniec naszej zabawy dostaliśmy pyszny poczęstunek. dzień minął bardzo sympatycznie i wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni.
Ela M., Patrycja G.

 
k

k

l

j

k

k

k

l21.02.2018 Dzień Języka Ojczystego


    Celem naszego spotkania było rozwijanie sprawności językowych oraz uważnego słuchania i czytania. Pani Adrianna jak zawsze przygotowała ciekawe zajęcia, podczas których uczyła nas w jaki sposób powinniśmy się poprawnie wypowiadać. Konkurencje w jakich braliśmy udział to między innymi kawowy zawrót głowy, plątanina, bałagan, list w kopercie czy ukryte hasło. Zabawy i śmiechu było dużo, ale przede wszystkim intensywnego myślenia. Czas minął nam szybko i myślę, że nauczyliśmy się dużo o naszym pięknym, ale trudnym polskim języku.
 
Mariusz S.

k  k

l28.02.2018 Turniej w Boule

    To już kolejny raz pani Monika przygotowała dla nas emocjonujący turniej gry w Boule. Ta gra wciąga nas coraz bardziej, a co za tym idzie przynosi wiele radości, śmiechu i zadowolenia. Pani Monika wie, jak podszkolić nas w precyzji ruchów i zdrowej rywalizacji.
Piotr K.

k

k

k

k

l
DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ ZAPRASZAMY NA STRONĘ NASZEJ GALERII

www.wloszakowice.pl