Strona główna |  Pracownicy | Kontakt |
 Nasz adres

Środowiskowy Dom
Samopomocy  
im. Wernera Kenkel

Pl. 21 Października 4
64-140 Włoszakowice
tel. 65-5370 - 125
fax.655370101
655370101@fax2mail.tp.pl

sds@wloszakowice.pl

 Pracownie

Zachowań społecznych

Informatyczna

Muzyczno-teatralna

Gospodarstwa domowego


Pracownia rękodzieła artystycznego

Praktyczno-techniczna

Krawiecko-dziewiarska

Pracownia rehabilitacji ruchowej

 Z życia ŚDS
 Galeria
 Maj 2010

25.05.2010 Piknik Rodzinny
25 maja już po raz czwarty razem z Parafialnym Zespołem Caritas zorganizowaliśmy Piknik Rodzinny. Jak zawsze przygotowaliśmy ciekawą część artystyczną, aby uraczyć gości, rodziców i opiekunów. Odbyły się także zawody sportowe, konkurencje plastyczne i jak zawsze mogliśmy dużo wspólnie pośpiewać. Tradycyjnie całą uroczystość zakończyliśmy majowym, które poprowadził ksiądz proboszcz wraz z paniami z Caritasu.Michał K.

piknik rodzinny


27.05.2010. 10 lecie DPM w Puszczykowie.
10 lat, to bardzo dużo. Tyle czasu właśnie, istnieje Dom Pomocy Maltańskiej w Puszczykowie. Na uroczystość obchodów tej okrągłej rocznicy wybrała się nasza delegacja wraz z p. kierownik i terapeutami. Ten dzień był jednocześnie dniem rozstrzygnięcia konkursów ogłoszonych przez placówkę dwa miesiące wcześniej. Jak zawsze wzięliśmy udział we wszystkich zaproponowanych kategoriach i stworzyliśmy wiele pięknych prac.  W kategorii kadry z życia p. Ela M. zajęła pierwsze miejsce za pracę „ Dzień z życia Elżbiety M.”  jesteśmy z niej bardzo dumni !!! Cała uroczystość była bardzo ciekawa, gdyż zobaczyć mogliśmy prezentację multimedialną na temat ośrodka oraz skosztować pysznego urodzinowego tortu. Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego
Patrycja G.


dpm puszczykowo

31.05.2010 Salon Muzyczny – Chopin- Muzyka i Poezja
Po raz kolejny wgłębialiśmy się w świat twórczości Chopina. Tym razem śpiewaliśmy utwory napisane przez Chopina: Życzenie oraz Hulanka. Nasze panie terapeutki zaprezentowały nam poezję o tematyce Chopinowskiej, to były piękne wiersze i wspaniale bawiliśmy się śpiewając. Takie dni to dla nas zarówno nauka, jak i dobra zabawa. Już nie możemy się doczekać kolejnych saloników. Bardzo dziękujemy p. Oli za wspaniałe przygotowanie dnia.
Krzysztof U.

salonik muzyczny


DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ ZAPRASZAMY NA STRONĘ NASZEJ GALERII

www.wloszakowice.pl