Strona główna |  Pracownicy | Kontakt |
 Nasz adres

Środowiskowy Dom
Samopomocy  
im. Wernera Kenkel

Pl. 21 Października 4
64-140 Włoszakowice
tel. 65-5370
fax.655370101
655370101@fax2mail.tp.pl

sds@wloszakowice.pl

 Pracownie

Zachowań społecznych

Informatyczna

Muzyczno-teatralna

Gospodarstwa domowego


Pracownia rękodzieła artystycznego

Praktyczno-techniczna

Krawiecko-dziewiarska

Pracownia rehabilitacji ruchowej

 Z życia ŚDS
 Galeria
 ARCHIWUM - MARZEC 2008


6 marca był dla naszego Domu ważnym dniem, ponieważ odbyły się wybory do Rady Domu. Zstępująca Rada przedstawiła pokrótce sprawozdanie z zorganizowanych uroczystości, wyjazdów, oraz sprawozdanie finansowe Kasy Rady Domu. Podziękowaliśmy  Radzie za wszystko czego dokonali podczas swej kadencji i dołączyliśmy upominki. Gdy kandydaci przedstawili już w skrócie swoje najważniejsze postulaty, przystąpiliśmy do głosowania. Do wyborów zgłoszono 6 kandydatów. Nad prawidłowością przebiegu głosowania  czuwała komisja wyborcza w składzie: p. mgr M. Klemensa - przewodnicząca, p. A. Nowak - członek, p. S. Dederek - mąż zaufania, p. J. Krzyżaniak - członek oraz p. mgr M. Żołędziejewska - obserwator. Nowy skład Rady Domu objął 4 osoby: P. Kita, M. Spławski, P. Turkowiak, M. Kamieniarz.7. Marca obchodziliśmy Dzień Kobiet. Święto rozpoczęliśmy od części artystycznej przygotowanej przez wszystkich mężczyzn naszego Domu pod opieką p. O. Zając. Następnie Rada Domu zaprosiła wszystkich na fantastyczną kawę i desery do restauracji “Szarlotka”. Bardzo dziękujemy naszym mężczyznom, to był wspaniały dzień. J
21 marca, w Wielki Czwartek odbyło się wspaniałe Śniadanie Wielkanocne. Przygotowania trwały bardzo długo, zadbaliśmy o pyszne potrawy na stół, piękny wystrój sali, upominki zajączkowe i co najważniejsze o obecność księdza A. Szulca, który rozpoczął uroczystość modlitwą. Swoją obecnością zaszczyciły nas delegacje z Urzędu Gminy, Fundacji, Nadleśnictwa, Rady Rodzin. Uroczystość była bardzo rodzinna, i dlatego dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w przygotowaniach.


31 marca wspólnie z Zakładem Ortopedycznym “BERO” oraz GOPS -em zorganizowaliśmy pokaz sprzętu rehabilitacyjnego, w tym elektrycznych wózków inwalidzkich. Pokaz odbył się na sali wiejskiej we Włoszakowicach. Jeżeli są osoby, które potrzebują takiego sprzętu, mogą się do nas zwrócić, my pomożemy nawiązać kontakt z tą firmą. Dla informacji podamy, iż firma ta jest bardzo pomocna i zajmuje się wszelkimi formalnościami.

DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ ZAPRASZAMY NA STRONĘ NASZEJ GALERII

www.wloszakowice.pl