Strona główna |  Pracownicy | Kontakt |
 Nasz adres

Środowiskowy Dom
Samopomocy  
im. Wernera Kenkel

Pl. 21 Października 4
64-140 Włoszakowice
tel. 65-5370-125
fax.655370101
655370101@fax2mail.tp.pl

sds@wloszakowice.pl

 Pracownie

Zachowań społecznych

Informatyczna

Muzyczno-teatralna

Gospodarstwa domowego


Pracownia rękodzieła artystycznego

Praktyczno-techniczna

Krawiecko-dziewiarska

Pracownia rehabilitacji ruchowej

 Z życia ŚDS
 Galeria
 Marzec 2011

8.03.2011 Bal ostatkowy w Dzień Kobiet

8 Marca jak wszystkim wiadomo jest Dniem Kobiet, w tym roku to święto połączyliśmy z balem ostatkowym. Panowie postanowili, że i w tym roku nie zawiodą swoich pań i przygotowali  kilka ciekawych atrakcji na ten dzień. Na  początku było uroczyste powitanie, życzenia dla pań, a następnie zabawa taneczna. Podczas zabawy odbyły się trzy konkursy t.j.; to moje krzesło, jestem spragniony, przechodzenie pod poprzeczką, koncert karaoke w wykonaniu panów. Ten szczególny dzień w naszym ŚDS-ie zakończyliśmy małą niespodzianką: każda wspaniała kobieta dostała kwiatek. Jeszcze raz najlepsze życzenia dla wszystkich Kobiet.
Krzysztof U.
 dzień kobiet
 
21.03.2011 Pierwszy Dzień Wiosny

W poniedziałek 21 marca obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny w naszym ośrodku. Imprezę rozpoczęliśmy zaśpiewaniem wiosennej piosenki „WIOSNA”-zespołu Skaldowie. Następnie odbył się konkurs na najpiękniejszy kwiat ekologiczny który przygotowaliśmy na swoich pracowniach. Każdy kwiat wykonany był z innych materiałów recyklingowych. Zwyciężył kwiat pracowni plastyczno - technicznej. Po prezentacji kwiatów, odbyły się zawody sportowe. Chętne osoby wzięły udział w takich konkursach, jak: „Kto złapie żabę”-”Uwaga kałuża”.Jestem zwiastunem wiosny”. Było mnóstwo śmiechu i wspaniałej zabawy. Po zawodach braliśmy udział w festiwalem karaoke,a wszystko to zakończyliśmy wiosennym poczęstunkiem.
Izabela M.

pierwszy dzień ziemi 


Plany ŚDS-iaków na kwiecień 2011

13 kwietnia odbędzie się „Pieszy rajd wiosenny po Włoszakowicach”, który przygotowuje p. Monika Jędrzejczak. Będzie wiele atrakcji.
18 kwietnia odbędzie się Dzień Ziemi w naszym Domu, który wraz z Radą Domu organizuje p. Joanna Gorwa.
19 kwietnia na zaproszenie Szkoły w Bukówcu Górnym weźmiemy udział w gminnych obchodach Dnia Ziemi.
21 kwietnia tradycyjnie odbędzie się w naszym ŚDS-ie Śniadanie Wielkanocne z udziałem zaproszonych gości. Pracownia muzyczno-teatralna pod okiem p. Aleksandry Zając przygotowuje krótką inscenizację nt. tradycji świątecznych.
26-29 kwietnia w naszym Domu odbędzie się Tydzień Papieski, podczas którego będziemy duchowo przygotowywać się do beatyfikacji Jana Pawła II.


DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ ZAPRASZAMY NA STRONĘ NASZEJ GALERII

www.wloszakowice.pl