Strona główna |  Pracownicy | Kontakt |
 Nasz adres

Środowiskowy Dom
Samopomocy  
im. Wernera Kenkel

Pl. 21 Października 4
64-140 Włoszakowice
tel. 65-5370-125
fax.655370101
655370101@fax2mail.tp.pl

sds@wloszakowice.pl

 Pracownie

Zachowań społecznych

Informatyczna

Muzyczno-teatralna

Gospodarstwa domowego


Pracownia rękodzieła artystycznego

Praktyczno-techniczna

Krawiecko-dziewiarska

Pracownia rehabilitacji ruchowej

 Z życia ŚDS
 Galeria
MARZEC 2015

9.03.2015 Dzień Kobiet w naszym Domu

    "Baby, ach te baby...", tak zatytułowany został montaż słowno-muzyczny z okazji Dnia Kobiet, który z grupą mężczyzn przygotowała p. Adrianna. Po krótkim słowie wstępu przenieśliśmy się do różnych epok, aby poznać historyczne zwyczaje obchodów tego szczególnego dnia. Następnie  odczytane zostały życzenia w formie imiennych dedykacji zaczerpniętych z Wielkiej Księgi Imion. Do życzeń dołączone zostały muzyczne dedykacje. Każda kobietka obdarowana została kwiatkiem, kartką i ślicznym aniołkiem. Dzień zakończył się toastem "za zdrowie pań, za zdrowie...". Pięknie dziękujemy mężczyznom naszego Domu oraz p. Adzie za przygotowanie atrakcyjnego dnia.
Agnieszka B.


l

l

l


l


l

l19.03.2015 Wizyta przedszkolaków z Nowym Lotkiem
    Tego dnia przedpołudnie minęło nam bardzo sympatycznie i ciekawie, gdyż gościliśmy w naszym Domu grupy przedszkolne. Nie była to jednak zwykła wizyta, ale z niesamowicie ciekawymi pokazami tańców ludowych. Cieszył nas widok tańczących i śpiewających dzieci, szczególnie, że miały one na sobie przepiękne stroje ludowe. Dziękujemy naszym małym przyjaciołom oraz paniom, które przygotowały wraz z nimi te przepiękne występy za to, że zechcieli nam umilić czas.
                                            Rada Domu

k
23.03.2015 "W poszukiwaniu wiosny" - pierwszy rajd pieszy w tym sezonie!!!


    Dzień nasz zaczął się od zbiórki i omówienia przebiegu dnia. Wyruszyliśmy spod ŚDSu trasą przebiegającą przez ulice Włoszakowic, aż doszliśmy do parku. Tam zasiedliśmy na ławeczkach, śpiewaliśmy piosenki o tematyce wiosennej, oraz przeszukiwaliśmy trawę w poszukiwaniu jaj z wiosennymi zagadkami. Miło było choć trochę chłodno, więc, aby się rozgrzać wyruszyliśmy w drogę powrotną prowadzącą na nasz ogród na którym spaliliśmy marzannę - aby zima już nie wracała!!! Komandorem rajdu była jak zawsze pani Monika, a nad całością czuwała p. Asia z pracownią informatyczną.
Krzysztof U.

Zimo do zobaczenia za 9 miesięcy :)

kl
    k


j

k

k


DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ ZAPRASZAMY NA STRONĘ NASZEJ GALERII

www.wloszakowice.pl